FoNet

Grupa pešaka, simpatizera Srpske napredne stranke (SNS), krenuće 25. juna ujutru iz Novog Sada ka Beogradu, kako bi prisustvovala skupu koji će biti održan 27. juna, prenosi danas IN Medija.
Plan je da rutu
dugu oko 80 kilometara pređu uz dva noćenja. Prva stanica biće Inđija,
gde će im u četvrtak, u 20 časova, biti organizovan svečani doček na
Trgu Slobode, potvrđeno je za portal IN Medija. Iako tačna lokacija
prenoćišta još nije zvanično poznata, pretpostavlja se da bi domaćin
ponovo mogla da bude Osnovna škola „Petar Kočić“, u kojoj su pešaci
boravili i u aprilu 2025. godine. Prema tvrdnjama inđijskih naprednjaka,
koordinatori su odredili „kvotu“ od
Нема коментара:
Постави коментар