Lazar Ristovski potvrdio da napušta glumu: Dobio sam šećer od stresa
Kurir pre 1 sat
Publika će 5. decembra konačno moći da pogleda filmsko-istorijski spektakl "Kralj Petar Prvi", a producent i glavni glumac Lazar Ristovski odlučan je da više ne snima filmove. - Umoran sam. Mislim da se više neću baviti glumom. Naigrao sam se. Dobio sam i šećer - rekao je Ristovski gostujući na... »
"Kralj Petar zaslužuje da se o njemu napravi film" VIDEO
B92 pre 1 sat
Filmsko-istorijski spektakl "Kralj Petar Prvi" publika će premijerno moći da pogleda 5. decembra. Film, nastao prema motivima romana "Čarape kralja Petra" Milovana Vitezovića, sniman je više meseci. To je priča o podvizima srpske vojske u Velikom ratu koje je predvodio omiljeni srpski kralj.
O tome kako je izgledalo snimanje filma na Staroj planini, na minus 15 stepeni celzijusa, a kako na Krfu, i kako je nastajao ovaj "holivudski spektakl u domaćoj režiji", u emisiji Jutro govorili su producent i glavni glumac Lazar... »
Нема коментара:
Постави коментар