Uglješa Bokić

Radnicima naplatnih rampi na deonici auto-puta od Stare Pazove do Subotice danas je naređeno da ne naplaćuju putarinu autobusima i kombijima koji voze pristalice Srpske napredne stranke na miting.
Ovu informaciju je
za Danas potvrdilo više radnika sa naplatnih rampi na ovoj deonici
auto-puta. „Jutros nam je stigla poruka u viber grupe za posao da ne
naplaćujemo putarinu autobusima koji voze ljude na miting Srpske
napredne stranke, već da fiskalne račune i priznanice ostavljamo zajedno
sa novcem od dnevnog pazara“, rekao je za Danas radnik jedne naplatne
rampe. On dodaje da vozači pri dolasku na naaplatnu rampu samo kažu da
voze na miting, jer im je verovatno.........
....................................
Нема коментара:
Постави коментар