L. V.

SNS je za posetioce današnjeg mitinga spremila „poslasticu“ – audio-vizuleni kontejner“ na raskrsnici kod glavne Pošte.
Građani
koji danas budu došli na skup SNS ‘Srbija jedna porodica’ moći će da
uđu u specijalni „audio-vizuelni kontejner“ u kojem ih naprednjaci
podsećaju na proteklih 19 meseci studentskih i građanskih protesta . Na
„crnoj kutiji“ nasred raskrsnice kod glavne Pošte i Doma Narodne
skupštine crvenim slovima piše: „
Da nikad ne zaboravimo“.
A kada se u
mračnu kutiju uđe, na zidovima sa svih strana se prikazuju izdvojeni
snimci i prizori tokom protesta, zasedanja......
.......
Нема коментара:
Постави коментар