
Iz različitih delova Srbije danas i sutra kreću ili će krenuti kolone pristalica vlasti, kao i oni kojima je u državnim preduzećima gde rade sugerisano da bi trebalo tu da se nađu.
Svi imaju isti cilj:
Beograd, konkretno Trg ispred Skupštine, gde vlast u subotu održava
svoj, kako je najavljeno, veliki skup kao neku vrstu novog početka,
dogovora s narodom i trasiranje kampanje za još neraspisane izbore. I
dok čelni ljudi vlasti zovu sve pred Skupštinu na lokalu, situacija je
prilično šarena. Stranački koordinatori navodno se muče sa zadatim
kvotama, a upozorenja i pretnje šire se usmeno, bez pisanih tragova.
Tako su u yapadnoj Srbiji najveći
Нема коментара:
Постави коментар